PAP bush PAP3020-P20
Part number : PAP3020-P20
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP3020-P20 Generic has an inside diameter of 30 mm, an outside diameter of 34 mm and a length of 20 mm.
  50+ parts in stock (1 day ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
PAP bush - PAP3030-P20 GEN
PAP BUSH PAP3030-P20
Hydraulic seal - US-35X45X10-PU94 GEN
HYDRAULIC SEAL US-35X45X10-PU94
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    34  MM
  • THICKNESS
    20  MM
  • TYPE
    PAP
  • WEIGHT
    26  G
  • PACKAGING
    1
Description