Axial needle roller NTB80105-IKO
Part number : NTB80105-IKO
IKO
Description
The Axial Needle Roller, known as NTB80105-IKO IKO, has an inner diameter of 80 mm, an outer diameter of 105 mm and a thickness of 4 mm.