Oil filled plain bronze bush BMG15-22-30
Part number : BMG15-22-30
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BMG15-22-30 Generic has an inside diameter of 15 mm, an outside diameter of 22 mm and a length of 30 mm. It is manufactured in .
  Arrive dans 6 jours (13 hours ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Grease - LGMT2-35G-SKF SKF
GREASE LGMT2-35G-SKF
Oil filled plain bronze bush - AM152216 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH AM152216
  • INSIDE DIAMETER
    15  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    22  MM
  • THICKNESS
    30  MM
  • WEIGHT
    36  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description