Oil filled plain bronze bush BMG16-22-30
Part number : BMG16-22-30
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BMG16-22-30 Generic has an inside diameter of 16 mm, an outside diameter of 22 mm and a length of 30 mm. It is manufactured in .
  8 to 10 days (4 days ago )
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Oil filled plain bronze bush - BMG16-22-12 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BMG16-22-12
  • INSIDE DIAMETER
    16  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    22  MM
  • THICKNESS
    30  MM
  • WEIGHT
    33  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description