Oil filled plain bronze bush BNZ10-14-8
Part number : BNZ10-14-8
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ10-14-8 Generic has an inside diameter of 10 mm, an outside diameter of 14 mm and a length of 8 mm. It is manufactured in .
  13 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Oil filled plain bronze bush - BNZ10-14-10 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ10-14-10
Glue - COLLE-HAUTE-RESISTANCE-603-10ML-LOCTITE LOCTITE
GLUE COLLE-HAUTE-RESISTANCE-603-10ML-LOCTITE
  • OUTSIDE DIAMETER
    14  MM
  • THICKNESS
    8  MM
  • WEIGHT
    5  G
Description