Oil filled plain bronze bush BNZ20-32-30
Part number : BNZ20-32-30
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ20-32-30 Generic has an inside diameter of 20 mm, an outside diameter of 32 mm and a length of 30 mm. It is manufactured in .
  26 parts in stock (3 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - OA-25X36X10-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OA-25X36X10-NBR
External circlip - CIRCLIP-EXT-20 GEN
EXTERNAL CIRCLIP CIRCLIP-EXT-20
  • OUTSIDE DIAMETER
    32  MM
  • THICKNESS
    30  MM
  • WEIGHT
    83  G
Description