Lock nut MSR-32X1.5-SPIETH
Part number : MSR-32X1.5-SPIETH
SPIETH
Description
This lock nut MSR-32X1.5-SPIETH with an inside diameter of 32mm, an outside diameter of 50mm and a thickness of 22mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
logo_delivery Last departure in
Added
  • INSIDE DIAMETER
    32  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    50  MM
  • THICKNESS
    22  MM
  • WEIGHT
    172  G
  • SPECIFIC
    0
Description