jonc d'arrêt SB62-SEEGER
Part number : SB62-SEEGER
SEEGER
Description
Jonc D'arrêt SB62-SEEGER, Inside diameter 62 mm, Outside diameter 64.3 mm, Thickness 1.5 mm
  16 parts in stock (15 hours ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
jonc d'arrêt - BR42-INA INA
JONC D'ARRÊT BR42-INA
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    62  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    64.3  MM
  • THICKNESS
    1.5  MM
  • WEIGHT
    10  G
  • PACKAGING
    1
Description