Cam follower PWKR40-2RS-XL-INA
Part number : PWKR40-2RS-XL-INA
INA
Description
The Cam Follower, known as PWKR40-2RS-XL-INA INA, has an inner diameter of 18 mm, an outer diameter of 40 mm and a thickness of 20 mm.