Deep groove ball bearing 35-BCS34-2MT2N-C3-JTEKT
Part number : 35-BCS34-2MT2N-C3-JTEKT
JTEKT
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 35-BCS34-2MT2N-C3-JTEKT from the brand JTEKT, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 85 mm and a thickness of 23 mm.