Deep groove ball bearing 62-32-2RS-C3-PFI
Part number : 62-32-2RS-C3-PFI
PFI
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 62-32-2RS-C3-PFI from the brand PFI, has an inner diameter of 32 mm, an outer diameter of 65 mm and a thickness of 17 mm.