Deep groove ball bearing 6203-2RS-D14-C3-PFI
Part number : 6203-2RS-D14-C3-PFI
PFI
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 6203-2RS-D14-C3-PFI from the brand PFI, has an inner diameter of 14 mm, an outer diameter of 40 mm and a thickness of 12 mm.