Deep groove ball bearing L17-TVP-FAG
Part number : L17-TVP-FAG
FAG
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as L17-TVP-FAG from the brand FAG, has an inner diameter of 17 mm, an outer diameter of 40 mm and a thickness of 10 mm.