Replacement insert GYE45-210-KRR-B-INA
Part number : GYE45-210-KRR-B-INA
INA
Description
The GYE45-210-KRR-B-INA INA Replacement Insert measures 45 mm inside diameter, 90 mm outside diameter and 51.6 mm in thickness. It is made of .
  2 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6204-2RS GEN
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6204-2RS
Replacement insert - YET-SA-209 GEN
REPLACEMENT INSERT YET-SA-209
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    45  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    90  MM
  • THICKNESS
    51.6  MM
  • WEIGHT
    936  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description