Replacement insert RAE15-NPPB-3L-PFI
Part number : RAE15-NPPB-3L-PFI
PFI
Description
The RAE15-NPPB-3L-PFI PFI Replacement Insert measures 15 mm inside diameter, 40 mm outside diameter and 28.6 mm in thickness. It is made of .
Your price: N/A
  8 to 10 days (about 1 month ago )
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    15  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    40  MM
  • THICKNESS
    28.6  MM
  • WEIGHT
    129  G
  • STANDARD
    No standard
Description