Axial needle roller AZK24038020-IKO
Part number : AZK24038020-IKO
IKO
Description
The Axial Needle Roller, known as AZK24038020-IKO IKO, has an inner diameter of 240 mm, an outer diameter of 380 mm and a thickness of 20 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    240  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    380  MM
  • THICKNESS
    20  MM
  • WEIGHT
    9440  G
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description