Needle roller and cage assemblies K18-22-13-SKF
Part number : K18-22-13-SKF
SKF
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K18-22-13-SKF SKF, has an inner diameter of 18 mm, an outer diameter of 22 mm and a thickness of 13 mm.