Needle roller and cage assemblies K20-26-13-SKF
Part number : K20-26-13-SKF
SKF
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K20-26-13-SKF SKF, has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 26 mm and a thickness of 13 mm.