Needle roller and cage assemblies K39X44X26-ZW-INA
Part number : K39X44X26-ZW-INA
INA
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K39X44X26-ZW-INA INA, has an inner diameter of 39 mm, an outer diameter of 44 mm and a thickness of 26 mm.