Needle roller and cage assemblies K68-74-20-NTN
Part number : K68-74-20-NTN
NTN
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K68-74-20-NTN NTN, has an inner diameter of 68 mm, an outer diameter of 74 mm and a thickness of 20 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    68  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    74  MM
  • THICKNESS
    20  MM
  • WEIGHT
    60  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description