Drawn cup needle roller bearing NX35-Z-XL-INA
Part number : NX35-Z-XL-INA
INA
Description
The Drawn Cup Needle Roller Bearing, known as NX35-Z-XL-INA INA, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 47 mm and a thickness of 30 mm.