Needle roller bearing 30RUSS4-NACHI
Part number : 30RUSS4-NACHI
NACHI
Description
The Needle Roller Bearing, known as 30RUSS4-NACHI NACHI, has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 47 mm and a thickness of 20 mm.
  1 parts in stock (4 days ago )
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    47  MM
  • THICKNESS
    20  MM
  • WEIGHT
    110  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description