Needle roller bearing NK55-25-ZEN
Part number : NK55-25-ZEN
ZEN
Description
The Needle Roller Bearing, known as NK55-25-ZEN ZEN, has an inner diameter of 55 mm, an outer diameter of 68 mm and a thickness of 25 mm.