Needle roller bearing NKI35-20-ZEN
Part number : NKI35-20-ZEN
ZEN
Description
The Needle Roller Bearing, known as NKI35-20-ZEN ZEN, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 50 mm and a thickness of 20 mm.