Needle roller bearing NKIS40-INA
Part number : NKIS40-INA
INA
Description
The Needle Roller Bearing, known as NKIS40-INA INA, has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 65 mm and a thickness of 22 mm.