Other bearing 30TM13-A-A1NC3U-02-NSK
Part number : 30TM13-A-A1NC3U-02-NSK
NSK
Description
The Other Bearing, known as 30TM13-A-A1NC3U-02-NSK NSK, has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 72 mm and a thickness of 20 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - OAS-55X80X8-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OAS-55X80X8-NBR
Other bearing - DG358021WYA-C4-JTEKT JTEKT
OTHER BEARING DG358021WYA-C4-JTEKT
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    72  MM
  • THICKNESS
    20  MM
  • WEIGHT
    352  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description