Other bearing 30TM31ANX
Part number : 30TM31ANX
GEN
Description
The Other Bearing, known as 30TM31ANX Generic, has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 66 mm and a thickness of 17 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
  • BRAND
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    66  MM
  • THICKNESS
    17  MM
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description