Other bearing 35TM24A-AG5-NSK
Part number : 35TM24A-AG5-NSK
NSK
Description
The Other Bearing, known as 35TM24A-AG5-NSK NSK, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 72 mm and a thickness of 19 mm.
  8 to 10 days (2 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - OAS-40X52X7-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OAS-40X52X7-NBR
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    35  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    72  MM
  • THICKNESS
    19  MM
  • WEIGHT
    300  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description