Other bearing 4-MJ28-NTN
Part number : 4-MJ28-NTN
NTN
Description
The Other Bearing, known as 4-MJ28-NTN NTN, has an inner diameter of 28 mm, an outer diameter of 75 mm and a thickness of 19 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    28  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    75  MM
  • THICKNESS
    19  MM
  • WEIGHT
    780  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description