Other bearing 512Z35-FAG
Part number : 512Z35-FAG
FAG
Description
The Other Bearing, known as 512Z35-FAG FAG, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 64 mm and a thickness of 19 mm.
logo_delivery Last departure in
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    35  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    64  MM
  • THICKNESS
    19  MM
  • WEIGHT
    247  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description