Other bearing ARZ102035.4-NADELLA
Part number : ARZ102035.4-NADELLA
NADELLA
Description
The Other Bearing, known as ARZ102035.4-NADELLA NADELLA, has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 35.4 mm and a thickness of 10 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    20  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    35.4  MM
  • THICKNESS
    10  MM
  • WEIGHT
    38  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description