Other bearing AX4-17-30-NADELLA
Part number : AX4-17-30-NADELLA
NADELLA
Description
The Other Bearing, known as AX4-17-30-NADELLA NADELLA, has an inner diameter of 17 mm, an outer diameter of 30 mm and a thickness of 4 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    17  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    30  MM
  • THICKNESS
    4  MM
  • WEIGHT
    1  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description