Other bearing EGW48-E40-INA
Part number : EGW48-E40-INA
INA
Description
The Other Bearing, known as EGW48-E40-INA INA, has an inner diameter of 48 mm, an outer diameter of 74 mm and a thickness of 2 mm.
  8 to 10 days (2 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    48  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    74  MM
  • THICKNESS
    2  MM
  • WEIGHT
    39  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description