Other bearing FRB10-300-SKF
Part number : FRB10-300-SKF
SKF
Description
The Other Bearing, known as FRB10-300-SKF SKF, has an inner diameter of 280 mm, an outer diameter of 300 mm and a thickness of 10 mm.
  8 to 10 days (2 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    280  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    300  MM
  • THICKNESS
    10  MM
  • WEIGHT
    469  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description