Other bearing GAR35-DO-2RS-INA
Part number : GAR35-DO-2RS-INA
INA
Description
The Other Bearing, known as GAR35-DO-2RS-INA INA, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 82 mm and a thickness of 25 mm.
  8 to 10 days (2 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    35  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    82  MM
  • THICKNESS
    25  MM
  • WEIGHT
    1310  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description