Other bearing MSR-20X1-SPIETH
Part number : MSR-20X1-SPIETH
SPIETH
Description
The Other Bearing, known as MSR-20X1-SPIETH SPIETH, has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 40 mm and a thickness of 18 mm.
  2 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Threadlocker - FREIN-FILET-BLEU-243-10ML-LOCTITE LOCTITE
THREADLOCKER FREIN-FILET-BLEU-243-10ML-LOCTITE
TECHNICAL DATA
  • INSIDE DIAMETER
    20  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    40  MM
  • THICKNESS
    18  MM
  • WEIGHT
    115  G
Description