Other bearing MSR10X1-SPIETH
Part number : MSR10X1-SPIETH
SPIETH
Description
The Other Bearing, known as MSR10X1-SPIETH SPIETH, has an inner diameter of 10 mm, an outer diameter of 24 mm and a thickness of 15 mm.
  8 to 10 days (2 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    10  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    24  MM
  • THICKNESS
    15  MM
  • WEIGHT
    40  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description