Other bearing MSR72X1.5-SPIETH
Part number : MSR72X1.5-SPIETH
SPIETH
Description
The Other Bearing, known as MSR72X1.5-SPIETH SPIETH, has an inner diameter of 72 mm, an outer diameter of 0 mm and a thickness of 1.5 mm.
Your price: N/A
  8 to 10 days (about 1 month ago )
  • INSIDE DIAMETER
    72  MM
  • THICKNESS
    1.5  MM
Description