Other bearing MSR85X2-SPIETH
Part number : MSR85X2-SPIETH
SPIETH
Description
The Other Bearing, known as MSR85X2-SPIETH SPIETH, has an inner diameter of 85 mm, an outer diameter of 0 mm and a thickness of 2 mm.
Your price: N/A
  8 to 10 days (about 1 month ago )
  • INSIDE DIAMETER
    85  MM
  • THICKNESS
    2  MM
Description