Other bearing PAW18P20
Part number : PAW18P20
GEN
Description
The Other Bearing, known as PAW18P20 Generic, has an inner diameter of 18 mm, an outer diameter of 32 mm and a thickness of 1.5 mm.
  2 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Other bearing - DLF1812-NADELLA NADELLA
OTHER BEARING DLF1812-NADELLA
Anti-vibration mount PMP - PMP9580-16 GEN
ANTI-VIBRATION MOUNT PMP PMP9580-16
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • INSIDE DIAMETER
    18  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    32  MM
  • THICKNESS
    1.5  MM
  • WEIGHT
    56  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description