Other bearing SP125-FAG
Part number : SP125-FAG
FAG
Description
The Other Bearing, known as SP125-FAG FAG, has an inner diameter of 118.6 mm, an outer diameter of 125 mm and a thickness of 2.82 mm.
  8 to 10 days (2 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    118.6  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    125  MM
  • THICKNESS
    2.82  MM
  • WEIGHT
    63  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description