Other bearing ZKLF50115-2RS-INA
Part number : ZKLF50115-2RS-INA
INA
Description
The Other Bearing, known as ZKLF50115-2RS-INA INA, has an inner diameter of 50 mm, an outer diameter of 115 mm and a thickness of 34 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    50  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    115  MM
  • THICKNESS
    34  MM
  • WEIGHT
    1860  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description