Other bearing ZW85X100-SKF
Part number : ZW85X100-SKF
SKF
Description
The Other Bearing, known as ZW85X100-SKF SKF, has an inner diameter of 85 mm, an outer diameter of 100 mm and a thickness of 2 mm.
  8 to 10 days (2 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    85  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    100  MM
  • THICKNESS
    2  MM
  • WEIGHT
    15  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description