Rod end GE DGE18-PB-ZEN
Part number : DGE18-PB-ZEN
ZEN
Description
The Rod End Ge known as DGE18-PB-ZEN ZEN has an inside diameter of 18 mm, an outside diameter of 35 mm and a thickness of 16.5 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    18  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    35  MM
  • THICKNESS
    16.5  MM
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    102  G
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description