Rod end GE GE120ES-2RS-IKO
Part number : GE120ES-2RS-IKO
IKO
Description
The Rod End Ge known as GE120ES-2RS-IKO IKO has an inside diameter of 120 mm, an outside diameter of 180 mm and a thickness of 85 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    120  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    180  MM
  • THICKNESS
    85  MM
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    8000  G
  • LUBRICATION
    without
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description