Rod end GE GE140ES-IKO
Part number : GE140ES-IKO
IKO
Description
The Rod End Ge known as GE140ES-IKO IKO has an inside diameter of 140 mm, an outside diameter of 210 mm and a thickness of 90 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    140  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    210  MM
  • THICKNESS
    90  MM
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    11265  G
  • LUBRICATION
    without
  • PACKAGING
    1
Description