Rod end GE GE20-UK-DURBAL
Part number : GE20-UK-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Ge known as GE20-UK-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 20 mm, an outside diameter of 35 mm and a thickness of 16 mm.