Rod end GE GE25-UK-2RS-INA
Part number : GE25-UK-2RS-INA
INA
Description
The Rod End Ge known as GE25-UK-2RS-INA INA has an inside diameter of 25 mm, an outside diameter of 42 mm and a thickness of 16 mm.
  8 to 10 days (1 day ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Rod end GE - GE25-UK-2RS-DURBAL DURBAL
Waterproof
ROD END GE GE25-UK-2RS-DURBAL
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    25  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    42  MM
  • THICKNESS
    16  MM
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    113  G
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description