Rod end GE GE30-ET-2RS
Part number : GE30-ET-2RS
GEN
Description
The Rod End Ge known as GE30-ET-2RS Generic has an inside diameter of 30 mm, an outside diameter of 47 mm and a thickness of 22 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Needle roller and cage assemblies - KT121514C3-IKO IKO
NEEDLE ROLLER AND CAGE ASSEMBLIES KT121514C3-IKO
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    47  MM
  • THICKNESS
    22  MM
  • WEIGHT
    144  G
  • LUBRICATION
    with
Description