Rod end GE GE30-FO-2RS-INA
Part number : GE30-FO-2RS-INA
INA
Description
The Rod End Ge known as GE30-FO-2RS-INA INA has an inside diameter of 30 mm, an outside diameter of 55 mm and a thickness of 32 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Rod end GE - DGEG30-ES-2RS-DURBAL DURBAL
Waterproof
ROD END GE DGEG30-ES-2RS-DURBAL
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    55  MM
  • THICKNESS
    32  MM
  • WEIGHT
    290  G
  • LUBRICATION
    NA
  • PACKAGING
    1
Description